Palaidinės

Filtravimas
Dydis
daugiau... mažiau
Kaina

Palaidinė

14,99 € 9,99 €
  • Super pasiūlymas

Liemenė

29,99 € 23,99 €
  • Super pasiūlymas

Palaidinė

18,99 € 12,99 €
  • Super pasiūlymas

Palaidinė

18,99 € 12,99 €
  • Super pasiūlymas

Madingos moteriškos palaidinės – kai norisi savo garderobą papildyti kažkuo lengvai priderinamu ir stilingu! Norėtumėte atnaujinti savo drabužių spintą, įsigydamos ne vieną naują skirtingo stiliaus palaidinę, kuria paįvairintumėte savo kasdienį įvaizdį? Sidonas.lt e. parduotuvėje kiekvienai iš jūsų siūlome labai platų moteriškų palaidinių asortimentą ypač prieinamomis kainomis.

Palaidinės yra vienos iš tų mūsų garderobo dalių, kurių mūsų spintoje niekada nebūna per daug. Palaidinukes galima dėvėti tiek oficialioje darbinėje aplinkoje, tiek ir keliaujant, poilsiaujant, leidžiant laisvalaikį ar norint pasipuošti ypatingai šventei arba renginiui. Kuo daugiau skirtingų modelių palaidinių turėsite, tuo lengviau jums bus kasdien formuoti savo unikalų stilių, kuris neretai priklauso nuo mūsų nuotaikos.

Galime pasiūlyti tiek klasikines palaidinukes, labai elegantiško ir išskirtinio stiliaus palaidines bei palaidines-tunikas. Jos padės jums lengviau išsiskirti iš minios, sukurti puikius derinius su savo mėgstamais drabužiais ir aksesuarais, ir prisitaikyti prie besikeičiančių oro sąlygų. Nebevaržykite savęs ir leiskite sau atsinaujinti!