Su moterų amžiumi susiję stiliaus mitai

Su moterų amžiumi susiję stiliaus mitai

Jei moteris nori atrodyti stilingai, elegantiškai ir jaustis patogiai – nepaisant to, kokius drabužius ji labiausiai mėgsta – amžius tam tikrai nėra kliūtis. Vis dėlto, jau daug metų sklando daugybė įvairių mitų, susijusių su moterų amžiumi ir stiliaus sprendimais, todėl manome, kad būtų įdomu apie kai kuriuos iš jų pakalbėti išsamiau ir pasistengti juos išsklaidyti.

1 MITAS: Brandžiame amžiuje būtina laikytis griežtų taisyklių

Neretai gali pasirodyti, kad perkopus penkiasdešimtmečio ribą aplinkinių požiūris į mūsų įvaizdį akimirksniu pasikeičia. Galbūt dėl to moterys tarsi savaime pradeda rinktis aprangą, atsižvelgdamos į kitų žmonių lūkesčius ir į tokias vyraujančias „normas“. Tačiau tokios nuostatos tik apsunkina savo individualaus stiliaus formavimą ir trukdo išreikšti save. Juk iš tikrųjų čia nėra jokių taisyklių. Amžius yra tik skaičius pase, todėl vien tai, jog esate tam tikro amžiaus, nereiškia, kad turite rengtis tam tikru būdu.

2 MITAS: Reikėtų pamiršti apie trumpus sijonus

Brandesnis amžius dar nereiškia, kad jūsų kojos nebegali būti dailios ir gražios. Jei būtų priešingai, tuomet niekuomet nematytume brandaus amžiaus moterų dėvinčių sukneles ir sijonus, trumpesnius nei iki kulkšnių! Žinoma, tai nereiškia, kad turite skubėti įsigyti daug skirtingų trumpų sijonėlių. Svarbiausia, kad turėtumėte tokio ilgio sijonus ir sukneles, kurie jums iš tikrųjų tinka ir su kuriais jūs jaučiatės patogiai, nes griežtų taisyklių, kokio ilgio sijoną ar suknelę turėtumėte dėvėti vyresniame amžiuje, tikrai nėra.

3 MITAS: Jokių džinsų

Nemaža dalis moterų, perkopusių 50-metį, yra įsitikinusios, kad jos nebegali dėvėti džinsų. Akivaizdu, kad tai yra tik mitas, kuris, beje, yra keistokas. Juk būtent džinsai pasižymi labai dideliu universalumu ir suteikia galimybę patogiai jaustis juos dėvint, nepriklausomai nuo kūno linijų. Jau seniai rinkoje yra siūlomas platus džinsų asortimentas – galima rinktis ne tik iš aptemptų džinsų, tačiau ir iš džinsų aukštu liemeniu, plėšytų džinsų, per didelių „boyfriend“ stiliaus džinsų ir kt. Todėl, kai yra tiek daug skirtingų modelių, audinių ir spalvų, nesunku rasti džinsus, su kuriais nuostabiai atrodysite bet kuriame amžiuje.

4 MITAS: Turite visiškai paslėpti savo rankas

Nors kartais kiekvienai moteriai būna dienų, kai ji nori pasislėpti nuo viso pasaulio, tačiau amžius tikrai neturėtų diktuoti „sąlygos“, kad privalome visiškai paslėpti savo rankas. Suprantama, bėgant metams, tam tikrų kūno dalių, įskaitant ir rankas, raumenų tonusas gali sumažėti. Tačiau nereikėtų varžytis atidengti savo rankų. Jei jaučiatės šiek tiek nejaukiai, visuomet galite pasirinkti marškinėlius su plonomis nėriniuotomis rankovėmis.

5 MITAS: Belieka dėvėti tik klasikinius ir elegantiškus drabužius

Iki šiol vyrauja mitas, kad, sulaukus tam tikro amžiaus, moters drabužių spintoje nebeturėtų likti anksčiau mėgstamais buvusių jaunatviškų drabužių, ir kad juos reikėtų pakeisti klasikiniais ir elegantiškais drabužiais. Nors klasikiniai ir elegantiški drabužiai visuomet yra geras pasirinkimas ir jų neturėtų stigti jūsų drabužių spintoje, galite ir turite dėvėti tai, ką iš tikrųjų mėgstate. Madingomis galite būti nepriklausomai nuo savo amžiaus! Pavyzdžiui, galite pasirinkti baikerio stiliaus švarkelį, trumpesni sijoną ir baltus sportbačius! Tai įvaizdis, kuris puikiai tiks bet kuriame amžiuje. Todėl neapribokite ir nesuvaržykite savęs per daug griežtai.

Pabaigai

Mados tendencijų sekimas nėra būdingas tik jaunimui. Mes visi, nepriklausomai nuo amžiaus, turėtume atsižvelgti į naujausias mados tendencijas ir kartu leisti sau pasirinkti tai, kas iš tikrųjų atitinka mūsų charakterį, gyvenimo būdą ir individualų stilių. Tik taip nusiteikus galima kiekvieną dieną pasitikėti savimi ir džiaugtis savo įvaizdžiu – juk tai ir yra pagrindinė stiliaus paskirtis!

 (293)