Patarimai kaip pasirinkti moteriškus džinsus

Patarimai kaip pasirinkti moteriškus džinsus

Džinsai yra kiekvienos iš mūsų garderobo pagrindas, o kai nusprendžiame įsigyti naują džinsų porą, turime galimybę rinktis iš daugybės variantų. Tačiau kai pasiūla yra tokia didelė, išsirinkti sau tinkamus džinsus kartais gali būti ne taip jau ir paprasta. Šį kartą norime pasiūlyti keletą naudingų patarimų, kurie galbūt palengvins džinsų pasirinkimo  užduotį toms, kurios ketina ieškoti naujų džinsų.

Skirtingi džinsų stiliai

Šiuolaikinės mados rinkoje galima pasirinkti iš daugybės skirtingų džinsų modelių, tarp kurių vieni pagrindinių yra Skinny stiliaus džinsai, tiesūs džinsai ir Boyfriend stiliaus džinsai.

Skinny stiliaus džinsai

Mes mėgstame siaurus moteriškus džinsus dėl jų universalaus patrauklumo – juos gali dėvėti kiekviena iš mūsų. Be to, šio stiliaus džinsai lengvai dera su įvairia avalyne ir pačiais įvairiausiais viršutiniais drabužiais, juos galima dėvėti tiek darbe, tiek pramogaujant. Jei dėvėdamos džinsus norite atrodyti lieknesnės, rinkitės tamsios spalvos džinsus. Norite madingesnės poros? Dekonstruotas stilius suteiks šiek tiek kraštutinumo.

Tiesūs džinsai

Yra du pagrindiniai moteriškų tiesių džinsų tipai: madingi ir klasikiniai. Jei ieškote džinsų, kurie išsiskirtų iš kitų, vadinasi, jums tinka madingas stilius. Tokiu atveju galite pagalvoti apie džinsus su unikaliomis priekyje ir viduryje esančiomis siūlėmis arba vintažinio stiliaus džinsus, kurie išryškins jūsų figūros apvalumus. Jei mėgstate aptakesnį stilių, rinkitės klasikinio stiliaus džinsus. Dėl tiesių linijų šio stiliaus džinsus lengva dėvėti ir dieną, ir vakare – tiesiog pakeiskite sportbačius į batelius su kulniukais ir galėsite eiti vakarieniauti su draugėmis ar į pasimatymą su ypatingu žmogumi.

Boyfriend stiliaus džinsai

Kartais gali atrodyti, kad laisvi džinsai dėl savo tokio stiliaus nelabai tinkami nuolatiniam dėvėjimui. Tačiau iš tikrųjų taip nėra – laisvi džinsai gali būti labai universalūs. Yra dvi gudrybės, kuriomis galite pasinaudoti įsigijusios džinsus, kad susikurtumėte norimą moterišką įvaizdį – susiradusios jums patinkančią ir reikiamo dydžio moteriškų džinsų porą galite nukirpti arba atraitoti džinsų apačią, kad matytųsi kulkšnys, tik būtinai įsigykite jums tinkamo dydžio džinsus. Tokius džinsus galite dėvėti tiek su aukštakulniais batais, tiek su lygaus pado avalyne, prie jų tiks palaidinė, marškinėliai arba nertinis – galimybės neribotos!


Džinsų ilgio pasirinkimas

Nustatyti idealų džinsų ilgį gali būti sudėtinga, tačiau įmanoma. Nesvarbu, ar turite ilgas kojas, ar esate smulkesnio sudėjimo, galite atrasti jums tinkamą ilgį.

Cropped džinsai

Moteriškų cropped stiliaus džinsų ilgis yra apie 65 cm arba mažiau – paprastai maždaug 1-2 cm virš kulkšnies. Dėvėkite tokius džinsus su aukštakulniais bateliais, kad atrodytumėte pakiliau ir išryškintumėte kulkšnis.

Džinsai iki kulkšnių

Moteriškų džinsų iki kulkšnių ilgis yra 68-74 cm. Toks ilgis paprastai siekia kulkšnis arba šiek tiek aukščiau jų. Tokie džinsai yra labai universalūs ir lengvai derinami prie beveik bet kokio stiliaus batų.

Tradicinio ilgio džinsai

Moteriškų tradicinių džinsų ilgis yra 76-79 cm. Priklausomai nuo ūgio, stovint be batų siekia žemiau kulkšnių. Tokių džinsų porą dėvėkite, jei pageidaujate, kad džinsai dengtų dalį bato ir kulkšnies.

Ilgi džinsai

Ilgi moteriški džinsai kartais būna 81 cm arba ilgesni. Toks ilgis puikiai tinka aukštoms moterims – žinoma ir moterims, norinčioms pailginti savo kojas ir vizualiai pridėti vieną kitą centimetrą prie savo ūgio. Pastarąjį tikslą pasieksite prie džinsų avėdamos aukštakulnius ar batelius su platforma.


Kaip teisingai išsimatuoti džinsus

Vienas praktiškiausių patarimų renkantis džinsus internetu: iš savo drabužių spintos paimkite džinsų porą ir pasinaudokite jų išmatavimais. Išmatuokite vidinę kelnių siūlę, klešnės plotį, klubus ir keltį (kad nustatytumėte, kurioje vietoje džinsai turėtų būti jūsų klubų ir liemens atžvilgiu), o tada pasirinkite dydį pagal internetinėje parduotuvėje pateiktą dydžių lentelę.

Kaip išmatuoti vidinės kelnių siūlės ilgį?

Išmatuokite atstumą nuo tarpkojo siūlės apačios iki klešnės vidinės siūlės apačios.

Kaip išmatuoti džinsų klešnės plotį?

Išmatuokite džinsų klešnės plotį klešnės apačioje.

Kaip išmatuoti klubų apimtį?

Išmatuokite klubų ir sėdmenų apimtį matavimo juosta.

Kaip išmatuoti džinsų juosmens aukštį?

Norėdamos išmatuoti džinsų juosmens aukštį iš priekio, išmatuokite atstumą nuo tarpkojo vidinės siūlės viršaus iki juosmens viršaus priekyje. Matuojant džinsų aukštį iš nugaros, matuojamas atstumas nuo tarpkojo vidinės siūlės viršaus iki juosmens iš nugaros pusės.

 (1433)