Keli svarbūs kapsulinės drabužių spintos ypatumai

Keli svarbūs kapsulinės drabužių spintos ypatumai

Turbūt ne vieną kartą buvote girdėjusios apie kapsulinę drabužių spintą, kurioje yra tam tikras skaičius drabužių, kuriuos galima lengvai derinti tarpusavyje, kai reikia pasiruošti bet kokiai progai. Paprastai kapsulinį garderobą dėvime trijų mėnesių (arba vieno sezono) laikotarpį, o jam pasibaigus garderobą vėl atnaujiname kitam sezonui. Turėti vienam sezonui skirtą konkretų drabužių skaičių naudinga, nes taip galima sutaupyti pinigų, sumažinant apsipirkimo metu įsigyjamų drabužių kiekį.

Taigi, jei dar nepradėjote formuoti savo kapsulinės drabužių spintos, tačiau norėtumėte tai padaryti, pateiksime jums keletą praktiškų patarimų.

Kaip pagrindinę spalvą rinkitės juodą arba tamsiai mėlyną

Visų pirma, turite nuspręsti, kokia bus pagrindinė jūsų garderobo spalva – juoda ar tamsiai mėlyna. Jei pasirinksite vieną iš šių spalvų, jums bus daug lengviau perprasti kapsulinės drabužių spintos koncepciją. Juoda yra puiki bazinė spalva, nes ji puikiai dera su daugybe kitų spalvų. Tačiau, jei nenorite rinktis juodos spalvos, pasirinkusios tamsiai mėlyną taip pat nesuklysite, nes ją taip pat lengva derinti su keliomis kitomis spalvomis. Beje, jei jums nepatinka nei viena iš šių spalvų, visuomet kaip pagrindinę galite naudoti ir rudą spalvą.

Pasirinkite neutralių spalvų bazinius elementus

Pradėkite nuo vienspalvės viršutinės ir apatinės dalies, pvz., juodos, baltos, pilkos, tamsiai mėlynos ir smėlio spalvos. Šios spalvos yra klasikinės ir niekada neišeina iš mados. Be to, jos puikiai dera tarpusavyje. Tarp tokių būtiniausių garderobo elementų turėtų būti balti marškiniai, juodas sijonas, smėlio spalvos megztinis, balti marškinėliai ilgomis rankovėmis, pilki marškinėliai trumpomis rankovėmis ir kt.

Kaip papildyti kapsulinę spintą naujais drabužiais ar pakeisti joje esančius drabužius

Svarbu, kad spinta būtų funkcionali, todėl visos aprangos detalės, kurios joje yra, turėtų puikiai derėti tarpusavyje. Todėl, prieš einant apsipirkti, rekomenduojama būti labai gerai apgalvojus, ko jums iš tikrųjų reikia. Nuolat sekti akcijas ir išpardavimus nėra labai geras įprotis. Be to, prieš įsigyjant vieną ar kitą naują drabužį, reikėtų atsakyti sau į kelis praktiškus klausimus, pvz., ar drabužis dera prie kitų trijų jūsų turimų drabužių? Kiek aprangos derinių galėtumėte sukurti su konkrečiu drabužiu? Ar jis atspindi jūsų asmeninį stilių? Ar jis atitinka jūsų gyvenimo būdą?

Pridėkite keletą raštuotų drabužių ir sluoksnių

Jūsų kapsulinėje drabužių spintoje turėtų atsirasti vietos viena, dviem arba trims raštuotiems drabužiams. Tai gali būti tiek viršutinės, tiek ir apatinės dalies drabužiai, pvz., sijonai, kelnės ar suknelės. Tuo tarpu pats populiariausias ir dažniausiai kapsulinėse drabužių spintose sutinkamas raštuotas drabužis yra horizontaliai dryžuoti trikotažiniai marškinėliai (paprastai su juodais ar tamsiais dryžiais). Be to, savo drabužių spintoje būtų gerai turėti ir taškais ar gėlių raštais margintų drabužių.

Išsirinkite batus ir aksesuarus

Kai jau būsite pasirūpinę didžiąja dalimi savo kapsulinės drabužių spintos, reikės pagalvoti ir apie batus bei aksesuarus. Kalbant apie batų pasirinkimą, galite drąsiai rinktis iš vienos arba dviejų tos pačios pagrindinės – juodos arba tamsiai mėlynos – spalvos batų. Pasirinktų batų porų skaičius ir rūšys priklauso nuo jūsų konkretaus gyvenimo būdo. Renkantis aksesuarus, rekomenduojama turėti vieną arba dvi rankines, kurios būtų juodos ar smėlio spalvos. Jos puikiai papildys jūsų įvaizdį, nes jas lengva priderinti prie aprangos. Galiausiai, papildykite savo kapsulinį garderobą keliomis skarelėmis ir kaklo vėriniu.

Pabaigai

Tikimės, kad šie pirmiau išvardyti kapsulinės drabužių spintos kūrimo ypatumai turėtų pagelbėti jums formuojant garderobą, kuris būtų lengvai suderinamas ir pritaikomas pačioms įvairiausioms progoms. Siūlome jais pasinaudoti ir pasirūpinti universaliu savo drabužių spintos turiniu.

 (309)