Kaip tinkamai derinti ir subalansuoti savo aprangos detales

Kaip tinkamai derinti ir subalansuoti savo aprangos detales

Praėjusiame straipsnyje pateikėme jums kelis naudingus patarimus apie tai, kaip teisingai derinti drabužių spalvas. Vis dėlto, norinčioms susikurti nepriekaištingą įvaizdį svarbu ne tik skoningai suderinti aprangos detalių spalvas. Todėl šiame straipsnyje norime plačiau pakalbėti, kaip tinkamai derinti ir subalansuoti skirtingų rūšių drabužius.

Vienu metu rinkitės tik vieną drabužių raštą

Jei mėgstate dėvėti raštuotus drabužius – tai puikus pasirinkimas, nes raštų pagalba galima sukurti elegantišką ir unikalų įvaizdį. Tačiau tokiu atveju labai svarbu nepamiršti, kad vienu metu jūsų aprangoje turėtų būti tik vienas raštuotas drabužis.

Skirtingais raštais margintus drabužius derinti nėra lengva, nes jie būna dryžuoti, languoti ir kt. Dėvėdamos viršutinę languotą aprangos dalį ir dryžiais margintą apatinę dalį galite atrodyti ne tik neskoningai, bet ir keistokai. Todėl, pavyzdžiui, languotą striukę galite dėvėti prie bazinių įvaizdžio detalių, kaip antai juodos kelnės ar bet kuri kita standartinė aprangos dalis.

Laisvo stiliaus drabužių derinimas

Platūs ir labai laisvi drabužiai yra ypač madingi, todėl jei norite juos dėvėti, turite tam puikiausias galimybes ir didelį pasirinkimą. Tačiau ir šiuo atveju reikia elgtis protingai!

Jei jau nusprendėte dėvėti laisvas kelnes, geriausia jas derinti su figūrą aptempiančia arba prie kūno prigludusia viršutine dalimi. Ta pati taisyklė galioja ir tada, kai norite pasirinkti labai laisvą viršutinį drabužį, pavyzdžiui, džemperį, megztinį ir kt. Jį galite dėvėti prie aptemptų kelnių ar džinsų. Taip sukursite stilingą ir subalansuotą įvaizdį.

„Crop top“ stiliaus drabužius derinkite su ilgesniais drabužiais

Labai mėgstate „crop top“ stiliaus drabužius? Tuomet turėtumėte žinoti, kad tokius drabužius patariama dėvėti su ilgesniais drabužiais, pvz., ilgesne striuke, susagstomu megztiniu ar švarku, arba paltu. Tokie drabužiai ne tik uždengs atviras jūsų kūno dalis, bet ir tinkamai subalansuos jūsų įvaizdį.

Eksperimentuokite derindamos įvairius stilius

Turbūt ne viena iš jūsų esate klasikinio stiliaus šalininkė? Jei taip, greičiausiai dažnai renkatės dėvėti džinsus, kurie leidžia jums jaustis labai patogiai ir pasitikėti savimi. Tačiau pripratus prie vieno stiliaus kartais visai pamirštami įvairūs kiti stiliai, kurie taip pat gali puikiai tikti.

Iš tikrųjų, dėvėdamos kai kurių stilių drabužius galime jaustis ne itin patogiai, tačiau juk niekas netrukdo laisvai eksperimentuoti ir išbandyti skirtingus stilius. Egzistuoja daugybė įvairių stilių, kurie gali jūsų įvaizdį pakeisti ir paversti elegantiškesniu bei subtilesniu. Pavyzdžiui, galite drąsiai derinti kasdieniam ir klasikiniam stiliui priskiriamas įvaizdžio detales, susikurdamos sau madingą ir unikalų įvaizdį.

Per daug neatidenkite kūno

Geriausia vieta, kur galima dėvėti didžiąją dalį kūno atidengiančius drabužius, yra paplūdimys! Tačiau mūsų kasdienis gyvenimas nuo poilsio paplūdimyje labai skiriasi – net jei viduje jaučiamės pakylėtos ir skraidome padebesiais, trokšdamos mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka.

Taigi, jei norite atrodyti stilingai ir jokiu būdu nevulgariai, svarbu išmokti neatidengti per daug savo kūno. Pavyzdžiui, įsivaizduokime, kad jūs dėvite pečius atidengiantį viršutinį drabužį. Ar būtų išmintinga rinktis tokį, kuris kartu turėtų ir gilią V formos iškirptę? Akivaizdu, kad tikrai ne! Juk apnuoginti pečius visiškai pakanka ir tikrai nereikia atidengti daugiau savo kūno.

Jei turite gražias kojas ir norite jas parodyti, viršutinė jūsų aprangos dalis turėtų būti uždaresnė, o jei jūsų figūros privalumas yra pečiai – dėvėkite ilgas kelnes su pečius atidengiančia palaidine ar marškinėliais. Visada svarbu saikas, todėl neleiskite sau persistengti ir neatidenkite daugiau kūno nei reikia.

 (1169)