Didelių dydžių drabužiai ir stiliaus patarimai apvalių formų moterims

Didelių dydžių drabužiai ir stiliaus patarimai apvalių formų moterims

Ne viena apvalių formų moteris dažnai patiria stresą ir įtampą formuodama savo kasdienį įvaizdį. Tačiau didelių dydžių drabužius dėvinčios moterys gali atrodyti stilingai ir pritrenkiančiai! Tereikia teisingai pasirinkti proporcijas, subalansuoti figūrą ir priderinti tinkamus aksesuarus, tada pasirinkti didelių dydžių drabužiai puikiai tiks ir pabrėš gražiausias kūno vietas.

Rinkintės jums gerai tinkančius drabužius ir venkite per daug aptemptų drabužių. Egzistuoja didžiulis skirtumas tarp labai aptemptos suknelės ir suknelės, kuri gražiai priglunda prie jūsų kūno. Kaip žinoti, ar suknelė nėra per daug aptempta? Paprasta taisyklė – po ja neturi matytis dėvimo apatinio trikotažo linijų.

Atraskite drabužius, kurie tinka jūsų figūros tipui. Apvalių formų moterų figūros yra skirtingų tipų, todėl labai svarbu drabužius rinktis atsižvelgiant į savo kūno linijas. Pavyzdžiui, jei jūsų figūra yra obuolio formos, reikėtų sukurti liemens iliuziją. Jeigu jums tai nekelia diskomforto, galite pabrėžti iškirptę, atidengti kojas ir rankas. Vertikalių linijų raštai taip pat gali padėti prailginti jūsų siluetą ir suteikti jam daugiau lieknumo.

Neslėpkite apvalių savo kūno formų. Jūsų kūno apvalumai iš tiesų yra nuostabūs! Dėvėdamos per didelių dydžių drabužius galite atrodyti dar apvalesnės nei iš tikrųjų esate ir tuo pačiu visai paslėpti savo išskirtinius moteriškus apvalumus bei kūno formas. Žinoma, labai aptempti drabužiai turės visiškai priešingą efektą, nes išryškins jūsų kūno formas ir pabrėš kiekvieną jūsų kūno liniją. Taigi, patarimas šiuo atveju yra vienas – atsižvelgdamos į savo kūno proporcijas pabrėžkite tai, ką turite geriausio. Pasirinkdamos diržą galėsite sukurti smėlio laikrodžio figūrą ir kartu pabrėžti savo moteriškus apvalumus.

Pasirūpinkite figūrą formuojančiu apatiniu trikotažu. Šis trikotažas yra tiesiog universalus. Kiekviena moteris savo drabužių spintoje turėtų turėti bent kelis figūrą formuojančio apatinio trikotažo Prireikus jie padės palyginti pilvuką, liemenį ir šlaunis, kad viršutiniai drabužiai tobulai priglustų – tada juos dėvėdamos jausitės patogiai ir atrodysite labiau pasitikinčios savimi.

Nedėvėkite tamprių vietoje kelnių. Kartais gali pasirodyti, kad didžioji dalis moterų kasdien vietoje kelnių renkasi dėvėti tampres. Neapsigaukite – tamprės toli gražu ne kelnės. Jos yra skirtos dėvėti po drabužiais. Todėl nedarykite šios klaidos ir verčiau įsigykite tamprius džinsus.

Kai abejojate, rinkitės pieštuko formos sijoną. Kelius siekiantis pieštuko formos sijonas puikiai tiks kiekvienai apvalių formų moteriai. Jis padės prailginti siluetą ir optimaliau subalansuoti figūrą.

Apsipirkdamos išbandykite įvairių dydžių drabužius. Drabužių dydžiai tiesiogine to žodžio prasme yra tik skaičiai arba raidės. Kaip žinia, drabužių dydžiai gali skirtis atsižvelgiant į prekės ženklą, todėl skirkite laiko ir pasistenkite atrasti jūsų kūno linijoms geriausiai tinkančius drabužius. Jei to padaryti nepavyks – apsipirkite internetu, pasinaudodamos dydžių lentelėmis, kad neprašautumėte pro šalį.

Pasirinkite tinkamo dydžio rankinę. Jūsų pasirinkta rankinė turėtų būti proporcinga jūsų kūnui. Pernelyg maža rankinė – tai blogas pasirinkimas! Dienai galite rinktis vidutinio dydžio rankinę. Tuo tarpu spręsdamos, ką vertėtų pasirinkti vakarui, nepamirškite, kad jei rankinės beveik nesimato už jūsų rankos, ji neabejotinai yra pernelyg maža.

Daugiau pasitikėjimo savimi. Formuodamos savo įvaizdį turėtumėte parodyti tai, ką jūs labiausiai savyje mylite. Galbūt jums labai patinka jūsų kojos – tuomet pats metas parodyti jas visam pasauliui. Gal norite paslėpti savo pilvuką? Pasirinkite trapecijos formos (arba A formos) sijoną ir derinkite prie jo platų diržą – tokiu būdu paslėpsite savo pilvuką. Tinkamai pasirinkti drabužiai ir aksesuarai paryškins jums patinkančias kūno vietas ir užmaskuos tai, ko nemėgstate.

Žinoma, tai nėra vieninteliai stiliaus patarimai, kuriais būtų galima pasidalinti, tačiau visų svarbiausia, kad savo suformuoto įvaizdžio pagalba jūs jaustumėtės patogiai ir atgautumėte pasitikėjimą savimi, nes tuomet tikrai atrodysite pritrenkiančiai!

  • testas

 (1872)